Vesh fustan me të ÇARË/ Këngëtares shqiptare i dalin SHESHIT TË PASMET (FOTO) – AlpeGossip
Vesh fustan me të ÇARË/ Këngëtares shqiptare i dalin SHESHIT TË PASMET (FOTO)

Vesh fustan me të ÇARË/ Këngëtares shqiptare i dalin SHESHIT TË PASMET (FOTO)

Të gjithë e njohim hitin e famshëm “Me ngadalë”, i cili u lançua para disa vitesh dhe vazhdon edhe sot të ketë të njëjtin pëlqim si dikur. Prej disa kohësh, këngëtarja e njohur e këtij hiti, Anjeza Branka, nuk ka lançuar asnjë projekt të ri, megjithatë ajo qëndron mjaft aktive në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi Anjeza po shijon disa ditë pushimi në Dhërmi, nga ku publikon shpesh foto e video të nxehta me bikini. Mirëpo para disa orësh, ajo e ka çmendur rrjetin kur ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë gold.

Siç e shohim, fustani i Anjezës është komplet i çarë në anësore, duke i ekspozuar të pasmet bombastike. Me këtë pozë provokuese këngëtarja duket tejet seksi dhe ka marrë shumë reagime nga komentuesit në Instagram.