MOS U ÇUDISNI!/ Ja si duket Bleona pa make-up (FOTO) – AlpeGossip
MOS U ÇUDISNI!/ Ja si duket Bleona pa make-up (FOTO)

MOS U ÇUDISNI!/ Ja si duket Bleona pa make-up (FOTO)

Bleona Qereti dal marr guximin të dal pa pikë grimi në imazhet e fundit të publikuara.

Këto imazhe i shohim në llogarinë e saj në “Instagram”, ku duket shumë natyrale dhe e freskët.

“Një ditë e bukur” ka shkruar ajo.

Kurse, këto imazhe ajo i ka publikuar nga qyteti i Parisit.