“Moda” e motrave Kardashian! Kim dhe Kendall “NDEZIN” botën me pozat e fundit (FOTO) – AlpeGossip
“Moda” e motrave Kardashian! Kim dhe Kendall “NDEZIN” botën me pozat e fundit (FOTO)

“Moda” e motrave Kardashian! Kim dhe Kendall “NDEZIN” botën me pozat e fundit (FOTO)

Motrat Kardashian i kemi parë shpesh si disa nga modelet e yjeve të showbizz-it që kanë arritur suksese në të katërt anët e globit dhe kjo falë biznesit të zgjeruar të linjës së kozmetikave që motrat kanë.

Jo vetëm të talentuara si reality star por motrat Kardashian kanë edhe një hobi tjetër, të zhvishen.

Këtë na e kanë treguar edhe së fundmi Kim Kardashian dhe Kendall Jenner të cilat kanë preferuar që të shfaqen në Instagramet e tyre duke ekspozuar goxha nga trupi i tyre.

Shijojini…