PUSHIMET LUKSOZE NË KUBA/ Çfarë e mërziti Marinën: S’ka thuajse fare… – AlpeGossip
PUSHIMET LUKSOZE NË KUBA/ Çfarë e mërziti Marinën: S’ka thuajse fare…

PUSHIMET LUKSOZE NË KUBA/ Çfarë e mërziti Marinën: S’ka thuajse fare…

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po festojnë një  vjetorin e martesës  në Kuba.

Përpos  qytetit përrallor, fotografive të bukura dhe plot ngjyra, duket se diçka e ka mërzitur Marinën gjatë këtij udhëtimi. Sado duket e çuditshme për ditët e sotme, në Kuba paska probleme me internetin.

Vetë Marina ka postuar disa karta përmes të cilave mund të blesh internet, por dhe ato sipas saj funksionojnë në shumë pak vende.

“S’ka internet thuajse fare në Kuba. Duhet të blesh këto karta dhe funksionojnë në shumë pak vende”, shkruan bukuroshja  Marina.