XHENSILA SHTRIHET PËR QEJFIN E SAJ NË KREVAT/ Besi trembet nga ajo që sheh – AlpeGossip
XHENSILA SHTRIHET PËR QEJFIN E SAJ NË KREVAT/ Besi trembet nga ajo që sheh

XHENSILA SHTRIHET PËR QEJFIN E SAJ NË KREVAT/ Besi trembet nga ajo që sheh

Bes Kallaku publikon shpeshherë video me të cilat i bën për të qeshur ndjekësit e tij, por në videon e sotme aktori i humorit shfaqet me Xhensilën. Besi ndodhej i shtrirë në shtrat dhe papritur vjen Xhensila. Aktori kthehet dhe kur sheh bashkëshorten trembet pasi ajo ka vendosur një maskë në fytyrë.

Besi ulëret i trembur ndërsa Xhensila qesh.

“O Zot, me looooooottttttt, kur ti nuk e ke mendjen edhe vjen gruaja shtrihet. Kadal mi gra kadal se na keni bo me zemër.
Mos i tregoni që e kam postuar këtë videon”, shkruan Besi.