MESHKUJT JANË TË ÇMENDUR PAS SAJ/ Por a është në një lidhje Adrola Dushi? – AlpeGossip
MESHKUJT JANË TË ÇMENDUR PAS SAJ/ Por a është në një lidhje Adrola Dushi?

MESHKUJT JANË TË ÇMENDUR PAS SAJ/ Por a është në një lidhje Adrola Dushi?

Modelja bukuroshe shqiptare, Adrola Dushi ka dhenë së fundmi një intervistë për emisionin Prive. Ajo ka folur rreth jetës private, nëse është apo jo në një lidhje.

Gjatë intervistës, e pyetur nëse është e lidhur, Adrola nuk u përgjigj as me po por as me jo. Në vend të një përgjigjeje fikse, modelja u shpreh me një tekst kënge: “Jemi dhe s’jemi asgjë nuk kemi”, kështu është kënga apo jo”, u përgjigj ajo duke qeshur.

Përgjigjja e Adrolës të lë të kuptosh se është dikush në jetën e saj por megjithatë ende nuk kanë diçka konkrete.