“HAJDE SHQIPE”/ Kur faqja e “WARNERBROS” flet shqip prej DIVAVE tona (FOTO) – AlpeGossip
“HAJDE SHQIPE”/ Kur faqja e “WARNERBROS” flet shqip prej DIVAVE tona (FOTO)

“HAJDE SHQIPE”/ Kur faqja e “WARNERBROS” flet shqip prej DIVAVE tona (FOTO)

Dua Lipa dhe Bebe Rexha jo vetëm që nuk reshten së na beri krenar me këngët e tyre, por shumë herë na kanë bërë edhe të përlotemi kur kanë folur gjuhën shqip.

Prej tyre, Ritë, Ermalit. Pirgut e shumë faktorëve shqiptarë që ndikojnë kudo në botë, të gjithë kanë sot një mendim krejt ndryshe nga ajo e shqiptarëve para disa vitesh.

Së fundmi, “Warner bross” Korea ka opstuar një foto në Instagram të dy vajzave tona, Duas dhe Bebes shoqëruar me hashtagun “hajde shqipe”.

/Alpegossip.al