“Misioni u krye”/ Ja nga çfarë hoqi dorë Poni, nuk do ta besoni… (FOTO) – AlpeGossip
“Misioni u krye”/ Ja nga çfarë hoqi dorë Poni, nuk do ta besoni… (FOTO)

“Misioni u krye”/ Ja nga çfarë hoqi dorë Poni, nuk do ta besoni… (FOTO)

Poni është jo vetëm një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës dëgjohen nga të gjithë, por gjithashtu ajo është edhe një nga femrat më simpatike të showbizit.

Jeni mësuar ta shihni prej vitesh me flokë të zeza, por sot Poni ka vendosur të ndryshojë pamjen duke i habitur të gjithë.

Këngëtarja ka postuar një foto në Instastory ku shihet me flokë të çelura dhe shkruan se po heq dorë nga e zeza.

“Misioni u krye, heqim dorë nga e zeza për momentin”, shkruan Poni.

Sa i përket anës profesionale, kujtojmë që dy këngët e fundit të saj kanë pasur shumë sukses. “Vallja Labiko”, ka arritur mbi 600 mijë shikime në Youtube, ndërsa “Mon Amour” mbi 1 milion shikime.