THUMBON ROMEO VESHAJN/ Julian Deda: Donaldi u lidh në BBV dhe u… – AlpeGossip
THUMBON ROMEO VESHAJN/ Julian Deda: Donaldi u lidh në BBV dhe u…

THUMBON ROMEO VESHAJN/ Julian Deda: Donaldi u lidh në BBV dhe u…

ig Brother VIP 3’ ka marrë vëmendjen e të gjithëve, teksa debatet në shtëpinë e famshme, zënë vend në titujt kryesor në portale dhe rrjetet sociale.

Aktori i humorit Julian Deda, i cili është bërë pjesë e këtij formati, gjatë një debate me banorin Romeo Veshaj, një nga historitë më të komentuar në ‘Big Brother VIP 1’, trekëndëshin Bora Zemani- Donald Veshaj- Beatrix Ramosaj.
Teksa po flisnin me njëri-tjetrin, Juli tha se Donaldi u lidh dhe u ç’lidh brenda këtij formati, ndërsa Romeo tha se nuk e kishte parë atë edicion.
Pjesë nga biseda

Juli: U lidh dhe ç’lidh brenda

Romeo: I lidhur ishte

Juli: I lidhur ishte, por u lidh me tjetrën brenda! A je këtu?

Meritoni: Në kuadër të lojës

Romeo: A pooo…

Juli: Mirëmbrëma dhe natën e mirë! A e ke parë atë Big Brother ti?

Romeo: Jo, nuk e kam parë.