NJË DARKË SPECIALE NË SHTËPI/ Kështu janë argëtuar VIP-at me njëri-tjetrin (FOTO) – AlpeGossip
NJË DARKË SPECIALE NË SHTËPI/ Kështu janë argëtuar VIP-at me njëri-tjetrin (FOTO)

NJË DARKË SPECIALE NË SHTËPI/ Kështu janë argëtuar VIP-at me njëri-tjetrin (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar Klea Huta, Elgit Doda, Orinda Huta, Turjan Hyska, Xhemi Shehu dhe trajneri i njohur Edmond Stafa janë bërë bashkë për një darkë speciale.

Në shoqërinë e njëri-tjetrit, personazhet e njohur publikë që ndajnë miqësi të mirë së bashku kanë publikuar momente nga mbrëmja në ‘Instagram’.

Të veshur thjeshtë, siç rrallëherë i kemi parë dhe duke konsumuar ushqim të mirë, ata e kanë shijuar çdo gjë në maksimum.

Nëse ka një arsye të veçantë për takimin e tyre këtë nuk e dimë me siguri, por çfarëdo qoftë ajo që i ka bërë bashkë, na ka shtuar dëshirën për t’i parë më shpesh në shoqërinë njëri-tjetrit.