“KJO S’DO TË THOTË QË S’KAM VLERË”/ Kejvina i përgjigjet Manushit pas pyetjes “pikante”: Jam një kukull… – AlpeGossip
“KJO S’DO TË THOTË QË S’KAM VLERË”/ Kejvina i përgjigjet Manushit pas pyetjes “pikante”: Jam një kukull…

“KJO S’DO TË THOTË QË S’KAM VLERË”/ Kejvina i përgjigjet Manushit pas pyetjes “pikante”: Jam një kukull…

Kejvina Kthella i eshte pergjigjur në “E diell” pyetjeve të Edi Manushit, ku nder te tjera gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë trajtuar si kukull, apo për vlerat që ka.

Kejvina tha se nuk e ka ndjerë kurrë veten që e kanë trajtuar si kukull, kështu që mendon dhe beson për vlerat që ka. “Por ti je një kukull,” ka vazhduar Manushi. “Jam një kukull e bukur por kjo s’do të thotë që s’kam vlera,” ka përfunduar konkurrentja e “Dance with me”.