“MBI TREN SI ANGELINA JOLIE”/ Mos u habisni por këto Vipe-t janë të fiksuar pas këtij detaj: Nga Elvana tek Luana (FOTO) – AlpeGossip
“MBI TREN SI ANGELINA JOLIE”/ Mos u habisni por këto Vipe-t janë të fiksuar pas këtij detaj: Nga Elvana tek Luana (FOTO)

“MBI TREN SI ANGELINA JOLIE”/ Mos u habisni por këto Vipe-t janë të fiksuar pas këtij detaj: Nga Elvana tek Luana (FOTO)

Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka publikuar klipin më të ri dhe nuk mund ta mohojmë se ishte e mrekullueshme por sytë na kapën këtë detaj dhe ne filluam me disa kërkime.

Gjatë klipit Arilena shfaqet mbi tren.  E ne sigurisht nuk mund të harrojmë skenat e famshme “Lejla” të Elvanës. Mesa shohim klipet mbi tren janë kthyer në një “mani” për këngëtaret shqiptare dhe ne jemi në pritje të artistëve të rinjë që do të “infektohen” nga këto skena.

Edhe pse këto pamje i shohim shpesh dhe janë kthyer “klishe” nuk mund ta mohojmë sesa seksi shfaqen vipe-t tona epo ku i dihet ndoshta janë frymëzuar nga skena e Angelina Jolie në filmin “Wanted”.

Elvana Gjata

Luana Vjollca

Arilena Ara

Fifi

/AlpeNews.al