Ja çfarë bën Alketa Vejsiu para se të dalë live në emision (VIDEO) – AlpeGossip
Ja çfarë bën Alketa Vejsiu para se të dalë live në emision (VIDEO)

Ja çfarë bën Alketa Vejsiu para se të dalë live në emision (VIDEO)

Prezantuesja mjaft e dashur nga publiku, Alketa Vejsiu, së fundmi po merret me një projekt të ri televiziv. Të hënën e kaluar ajo prezantoi në “Tv Klan” emisionin e ri për fëmijë, “Në kurthin e Piter Pan”.

Sonte është puntata e radhës dhe prezantuesja i ka ftuar të gjithë nëpërmjet një postimi në “Instagram” që të ndjekin emisionin.

Në videon e publikuar, ajo shfaqet në dhomën e grimit, e veshur me një kostum të kuq sportiv dhe me atlete, ndërkohë që kërcen lirshëm me njërën nga vajzat që ndodhen aty.

Alketa duket se po kënaqet nën ritmin e këngës “Despacito”, ndërkohë qe pret të fillojë transmetimi.