Vitet ’80-të kthehen sërish/ Çizmet e këtij sezoni do të duken kështu (FOTO) – AlpeGossip
Vitet ’80-të kthehen sërish/  Çizmet e këtij sezoni do të duken kështu (FOTO)

Vitet ’80-të kthehen sërish/ Çizmet e këtij sezoni do të duken kështu (FOTO)

Vjeshta është pothuajse pas dere dhe veshjeve të verës dalëngadalë duhen zëvendësuar. Nëse i keni nisur pazaret për sezonin e ri, ndaloni pak tek çizmet. Këtë vjeshtë do t’i rikthehemi tek modelet e çizmeve të viteve ’80-të.

 

Në çdo ngjyrë dhe gjatësi, çizmet e rrudhosura janë kryefjala e këpucëve të dimrit.

 

Ideale për në përditshmëri!

Zgjedhja e parë për mbrëmje!

Na lejoni t’ju themi se këto mund ti vishni edhe me streçe!

Nëse e doni gjithë pushtetin për vete, mos i thoni kurrë jo këtyre!

Kombinojini me një palë xhinse dhe bluzën e parë që gjeni në dollap!