KONKURENTJA DJEG BUKËT/ Reagimi i shef Renatos i habit të gjithë (VIDEO) - AlpeGossip
KONKURENTJA DJEG BUKËT/ Reagimi i shef Renatos i habit të gjithë (VIDEO)

KONKURENTJA DJEG BUKËT/ Reagimi i shef Renatos i habit të gjithë (VIDEO)

Një konkurrente e “Kuzhinës së Djallit”, ka djegur mbrëmjen e sotme për herë të dytë bukët, që do të gatuajë trahananë e moderuar.

Por reagimi i shef Renatos është komplet e kundërta e asaj që pritet prej tij.

Kjo ka habitur të gjithë konkurrentët dhe vetë Elvanën, e cila ka filluar t’i thojë të ndalojë.