Jonida Maliqi tregon dhuratën që mori sot dhe “kushton” 0 lek (VIDEO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi tregon dhuratën që mori sot dhe “kushton” 0 lek (VIDEO)

Jonida Maliqi tregon dhuratën që mori sot dhe “kushton” 0 lek (VIDEO)

Në Ditën e Gruas edhe fëmijëve u mësohet se sa të rëndësishme janë femrat në shoqëri.

Edhe Jonida Maliqi si shumë nëna të tjera ka marrë një dhuratë të veçantë nga djali i saj i vogël. Dan i ka dhuruar një kartolinë të personalizuar, të cilën e ka dekoruar të gjithën vetë.

“Mami të dua shumë, Dan”, shkruhet në këtë kartolinë të dekoruar me një zemër të madhe dhe me një lule.

Këtë dhuratë speciale, këngëtarja e famshme e ka shpërndarë në “InstaStory” dhe me siguri ka marrë qindra mesazhe të ëmbla.