FESTON SOT 27-VJETORIN/ Lori Hoxha fryn qirinjtë e tortës, urimet dhe dedikimet për ditëlindje (FOTOT) – AlpeGossip
FESTON SOT 27-VJETORIN/ Lori Hoxha fryn qirinjtë e tortës, urimet dhe dedikimet për ditëlindje (FOTOT)

FESTON SOT 27-VJETORIN/ Lori Hoxha fryn qirinjtë e tortës, urimet dhe dedikimet për ditëlindje (FOTOT)

Lori Hoxha është një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe postimet e saj pëlqehen nga shumë fansa.

Ditën e sotme  më 19 tetor blogerja e njohur feston ditëlindjen dhe mbush 27-vjeç.

Ka marrë shumë urime për këtë ditë dhe disa prej tyre ajo i ka postuar dhe në instagramin e saj. Urimet që ranë më shumë në sy ishin nga motra e saj Sara Hoxha dhe shoqja e saj Sonela Lamaj.

“Ka qenë një udhëtim i egër shoqja ime. Te dua shume. Gjithmone bashke, eja ferr apo ujë i lartë”, shkruan Sra në foton e postuar me Lorin kur kanë qënë në moshtë të vogël.

Lori në mesnatë ka organizuar një festë ku dhe i ka fryrë qirinjve të tortës së saj.

“I mbijetova 9862 ditëve në këtë tokë. mirënjohës për të gjitha pengesat, rikthimet, ngritjet, uljet, buzëqeshjet dhe lotët. Gjithçka pres eshte një udhëtim tjetër rreth diellit dhe faleminderit për udhëtimin së bashku”, shkruan Lori Hoxha në popstimin e saj.

Por as VIP-at e showbizzit nuk kanë harruar të urojnë Lori Hoxhën në postimin e saj.

Alpegossip.al ju sjell disa prej tyre.