JO VETËM NË RASTE FESTASH/ Ja si t’i kombinojmë veshjet festive edhe në jetën e përditshme (FOTOT) – AlpeGossip
JO VETËM NË RASTE FESTASH/ Ja si t’i kombinojmë veshjet festive edhe në jetën e përditshme (FOTOT)

JO VETËM NË RASTE FESTASH/ Ja si t’i kombinojmë veshjet festive edhe në jetën e përditshme (FOTOT)

Sezoni i festave nuk ka kuptim pa veshje me pak temina apo shkëlqim. Ndonëse këtë vit do të na duhet të festojmë pak më ndryshe nga vitet e tjera, rëndësia që duhet t’i japim veshjeve nuk ka pse të ndryshojë!

Si t'i kombinojmë veshjet festive edhe pa patur fare një

E dimë që tingëllon i tepërt një fustan me xixa për Krishtlindje në shtëpi apo për një festë në Zoom, por JO! Kujtojini vetes sa nevojë kemi të festojmë si të mundemi dhe niseni festën duke zgjedhur veshje me shkëlqim.

Si t'i kombinojmë veshjet festive edhe pa patur fare një

Nuk ka nevojë për një veshje me temina/shkëlqim nga koka tek këmbët, mjafton një element për ta ndryshuar pamjen dhe humorin tuaj. Sado thjesht të visheni, një këmishë si kjo në foto do t’ju bëjë të dukeni gati për festë!

Si t'i kombinojmë veshjet festive edhe pa patur fare një

Një fund i tillë nuk është domosdoshmërisht i përshtatshëm vetëm në raste festash. Të premten mbrëma, për një gotë është alternativa e duhur!

Si t'i kombinojmë veshjet festive edhe pa patur fare një

Si t'i kombinojmë veshjet festive edhe pa patur fare një

Gati për festa në shtëpi?

Si t'i kombinojmë veshjet festive edhe pa patur fare një

Një palë pantallona të tilla, s’duhet t’i mungojnë garderobës suaj. Mund t’i vishni me golfe, pulovra, këmisha dhe gjithçka tjetër!

Si t'i kombinojmë veshjet festive edhe pa patur fare një

Burimi: Who What Wear