VJESHTË-DIMËR 2020/ Këpucët dhe çizmet që duhet të shtoni në garderobë – AlpeGossip
VJESHTË-DIMËR 2020/ Këpucët dhe çizmet që duhet të shtoni në garderobë

VJESHTË-DIMËR 2020/ Këpucët dhe çizmet që duhet të shtoni në garderobë

Ndërsa shkojmë drejt sfilatave të Parisit, kemi pikasur këpucët dhe çizmet më të veçanta në Milano, Londër dhe Neë York. Nga çizmet me kuadrata të Burberry-t, te takat me platformë të Victoria Beckham, te sandalet elegante, më poshtë gjeni gjithë këpucët e sezonit të ardhshëm.