E NGUJUAR NË SHTËPI/ Ja si zgjodhi Fjolla Morina ta festojë këtë “Halloween” (FOTOT) – AlpeGossip
E NGUJUAR NË SHTËPI/ Ja si zgjodhi Fjolla Morina ta festojë këtë “Halloween” (FOTOT)

E NGUJUAR NË SHTËPI/ Ja si zgjodhi Fjolla Morina ta festojë këtë “Halloween” (FOTOT)

Fjolla Morina disa ditë më parë zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin kosovar Fisnik Syla. Ai i bëri edhe një propozim mjaft romantik me trëndafila dhe një unazë shumë të bukur.

Edhe pse e ngujuar në shtëpi, Fjolla nuk ka lënë pa festuar Halloween-in. Këngëtarja së fundmi ka publikuar disa foto në ‘Instastory’ ku shihet me të dashurin e saj Fisnik Syla, me kunatin Fatos Syla dhe vajzën e saj.

Nën ritmet e muzikës ata shfaqen duke festuar.

Ndërsa Fjolla ka posuar edhe një foto ku shihet e veshur me të zeza dhe masën e ‘Batmanit’ ndërsa në dorë mban një trëndafil të kuq, teksa pozon seksuale para kamerës.

Kujtojmë që ajo momentalisht ndodhet në arrest shtëpie në Kukës, pasi u kap me dy armë teksa tentonte të kalonte doganën e Morinës.

Screenshot_7.pngScreenshot_6.pngScreenshot_5.pngScreenshot_4.pngScreenshot_3.pngScreenshot_2.png