OLSI BYLYKU IMITON BALERINËN ME PARASHIKIMIN E “VIPA-VE”/ Ja si reagon Alba Hoxha (FOTO) – AlpeGossip
OLSI BYLYKU IMITON BALERINËN ME PARASHIKIMIN E “VIPA-VE”/ Ja si reagon Alba Hoxha (FOTO)

OLSI BYLYKU IMITON BALERINËN ME PARASHIKIMIN E “VIPA-VE”/ Ja si reagon Alba Hoxha (FOTO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, i ka shkrirë së qeshuri të gjithë shqiptarët me rubrikën e tij “Parashikimi i VIP-ave” në “BE Coffee”, ku shfaqet në rolin e parashikuesit, njësoj si Alba Hoxha.

Ai imiton balerinën teksa jep parashikimit e vipave dhe sigurisht videove të tij s’mund t’i shpëtonte vëmendja e Albës, e cila ka reaguar në postimin e Olsit.

“Do më zësh vendin e punës më duket?”, e pyet ajo me shaka aktorin e humorit në videon që ka shkrirë së qeshuri ndjekësit.