SOT PO I ÇMEND DJEMTË/ Por ja si dukej Kiara Tito para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
SOT PO I ÇMEND DJEMTË/ Por ja si dukej Kiara Tito para se të bëhej e famshme (FOTO)

SOT PO I ÇMEND DJEMTË/ Por ja si dukej Kiara Tito para se të bëhej e famshme (FOTO)

Moderatorja e njohur e “Doktor Plastik”, Kiara Tito që në daljen e  parë në ekran ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe shpesh herë është cilësuar si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Përveç pamjes së saj, Kiara është komentuar dhe për lidhjen me këngëtarin Butrint Imeri për të cilin u përfol se kishin një romancë, mirëpo asnjëherë nuk e pranuan publikisht.

Së fundmi, moderatorja bukuroshe ka publikuar një foto të vjetër të saj ku shihet përkrahë të atit. Ajo ka uruar babain për ditëlindjen, ndërkohë që vëmendjen e ka marrë pamja e Kiarës në moshë të vogël.

Siç duket dhe në foto, Kiara ka qenë me flokë shumë të shkurtra dhe baluke, të cilat e bëjnë të duket shumë më ndryshe se tani.