NGA VESHJET E LËKURËS DERI TEK XHAKETAT E GJËRA/ Kombinimet e vjeshtës sipas Jona Spahiut që na pëlqyen – AlpeGossip
NGA VESHJET E LËKURËS DERI TEK XHAKETAT E GJËRA/ Kombinimet e vjeshtës sipas Jona Spahiut që na pëlqyen

NGA VESHJET E LËKURËS DERI TEK XHAKETAT E GJËRA/ Kombinimet e vjeshtës sipas Jona Spahiut që na pëlqyen

Jemi në vjeshtë dhe çdo kombinim në veshje bie në sy, pasi ngjyrat dhe detajet e vogla janë shumë të rëndësishme për këtë sezon.

Në “Inatagramin” e Jona Spahiut bien në sy elemente të veçanta ku mbizotërojnë ngjyrat kafe, bezhë, e bardhë dhe gri.

Moderatorja e blogerja e njohur na tregon si të kombinohemi dhe si të vishemi dhe të dukemi bukur sipas stilit të saj.

Ajo ka kombinuar xhaketat, dhe pantallonat në mënyrën më të mirë të themi, këto janë disa nga veshjet që do ju duhen në garderobën tuaj.

Alpegossip.al ju sjell fotot e veshjeve të Jona Spahiut dhe ju lë ju të vendosni nëse do kombinoni këto veshje njësoi si ajo.

View this post on Instagram

friiiiiday😍 @discoverurstyle

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

View this post on Instagram

when nothing is sure everything is possible

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

View this post on Instagram

not ready for winter yet

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

View this post on Instagram

Kur me pyesin sa e ke nr e kembes😂

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

View this post on Instagram

Kjo do jete uniforma e dimrit😅

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on