Harrojini fotot me minifund, Luana çmend me gjoksin bombastik nga shtrati: S’po mundem të… – AlpeGossip
Harrojini fotot me minifund, Luana çmend me gjoksin bombastik nga shtrati: S’po mundem të…

Harrojini fotot me minifund, Luana çmend me gjoksin bombastik nga shtrati: S’po mundem të…

Së fundmi moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca ka tërhequr vëmendjen me fotot e fundit ku shfaqet me minifunde duke u komentuar shumë.

Mirëpo mbrëmjen e sotme, Luana e ka kthyer të gjithë vëmendjen tek asetet e saj me një foto që i ka vënë flakën rrjetit.

Këngëtarja shfaqet e ulur në shtrat, e veshur me një body jeshil me xixa dhe me bust që i tregon gjoksin bombastik.

“S’po mund të gjej një përshkrim, po jua lë juve”, shkruan Luana krah fotos ku ka marrë qindra komplimenta.

Kujtojmë që Luana së shpejti do të rikthehet me një këngë të re për të cilën ende po punon e me siguri do të publikohet në muajt e verës.