E dashura surprizon Stresin, mënyra si e thërret reperi i habiti të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
E dashura surprizon Stresin, mënyra si e thërret reperi i habiti të gjithë (FOTO)

E dashura surprizon Stresin, mënyra si e thërret reperi i habiti të gjithë (FOTO)

Stresi është një nga reperët më të komentuar të showbizit shqiptar e sidomos së fundmi jeta e tij private ka qenë në qendër të vëmendjes. Prej disa vitesh Stresi është në një lidhje dashurie me Kejsin, vajzën të cilën vitin që kaloi e prezantoi për herë të parë për publikun.

I ftuar tek “Rudina” muajin e kaluar Stresi zbuloi se ai dhe Kejsi bashkëjetojnë.

Sot e dashura e reperit e ka surprizuar atë duke përgatitur disa ushqime të shëndetshme ndërsa Stresi ka publikuar foton e kësaj tavoline, por mënyra si e ka thirrur Kejsin i ka habitur fansat.

“Mos të lëntë Zoti pa gru”, shkruan Stresi i cili siç duket të dashurën e thërret “grua”.

Kujtojmë që reperi ka bërë të ditur se vitin tjetër ka planifikuar të martohet.