“TË DUA TIGËR NË DYSHEK”/ Çfarë po ndodh me Julin dhe Lulin e ‘Përputhen’ (VIDEO) – AlpeGossip
“TË DUA TIGËR NË DYSHEK”/ Çfarë po ndodh me Julin dhe Lulin e ‘Përputhen’ (VIDEO)

“TË DUA TIGËR NË DYSHEK”/ Çfarë po ndodh me Julin dhe Lulin e ‘Përputhen’ (VIDEO)

Juli dhe Luli, të dy të njohur nga “Përputhen”, kanë publikuar së fundmi një bashkëpunim muzikor. Kënga mban titullin “Nanasita” dhe dyshja nuk i kanë kursyer notat e humorit.

“Nanasita” ka si tematikë historinë e një të riu me një grua të moshuar, e cila e mban me lekë.

“Hajde Juli të të mbaj me lekë, ta bësh jetën siç do vetë. Këto të rejat janë pa brekë, unë paguaj për ty lekë. Hajde Juli të të mbaj me lekë, unë të dua tigër në dyshek”, këndon Luli mes të tjerash.