NUK KA LIDHJE ME MUZIKËN/ Dua Lipa nuk mund ta besojë se iu realizua ëndrra – AlpeGossip
NUK KA LIDHJE ME MUZIKËN/ Dua Lipa nuk mund ta besojë se iu realizua ëndrra

NUK KA LIDHJE ME MUZIKËN/ Dua Lipa nuk mund ta besojë se iu realizua ëndrra

Dua Lipa është ylli i momentit në skenën e muzikës botërore. Në fakt, për të nuk kanë të sosur arritjet duke marrë parasysh sukseset e projekteve.

Pas shumë vlerësimeve në muzikë, Dua ka arritur të realizojë ëndrrën e saj. Këngëtarja shqiptare me famë botërore është zgjedhur si imazh i kopertinës “Vogue” për muajin janar dhe ajo ende nuk mund ta besojë.

Në një postim në Instagram ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë me pupla, ajo shprehet se është një ëndërr që u bë realitet dhe i kërkon “të gjithëve ta pickojnë”.