JENI MËSUAR T’A SHIHNI BJONDE/ Bebe Rexha bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
JENI MËSUAR T’A SHIHNI BJONDE/ Bebe Rexha bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO+VIDEO)

JENI MËSUAR T’A SHIHNI BJONDE/ Bebe Rexha bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO+VIDEO)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura në botë, këngët e së cilës po korrin sukses të madh dhe janë kthyer në hite.

Jemi mësuar t’a shohim bjonde, mirëpo së fundmi këngëtarja ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj.

Ajo i ka lyer flokët ngjyrë rozë dhe duket mjaft e lumtur me look-un e ri.

View this post on Instagram

Pink hair #NoMakeup

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on