NATA FINALE E “DANCE WITH ME”/ Olti Curri “fëlliq” Alketa Vejsiun, ja detaji që nuk jua zunë sytë (FOTO) – AlpeGossip
NATA FINALE E “DANCE WITH ME”/ Olti Curri “fëlliq” Alketa Vejsiun, ja detaji që nuk jua zunë sytë (FOTO)

NATA FINALE E “DANCE WITH ME”/ Olti Curri “fëlliq” Alketa Vejsiun, ja detaji që nuk jua zunë sytë (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua nata finale e “Dance With Me” ku çmimin e madh e morën çifti: Genci Fuga dhe Eni Jani.

E ftuar kryesore ishte edhe moderatorja italiane Paola Perego e cila foli gjatë me Alketa Vejsiun ndërkohë që tha edhe plot fjalë të mira për vendin tonë.

Por si gjithnjë është Olti Curri atij të cilit nuk i shpëton asnjë detaj e kësaj here “fëlliqi” publikisht Alketa Vejsiun teksa publikoi një foto ku gjatë prezantimit asaj i ishte shkepur pala e pantallonave.

“Të dashur VIP-a merrni gjilpërën se i janë shkep palat e pantallonave Alketës. Ishalla qepni më mmirë se kërceni” shkruajti ai krahas fotos teksa ironizonte edhe konkurentët duke nënkuptuar s enuk dijnë të kërcejnë.

/AlpeNews.al