“NUK MË PËLQEN SEKSI ORAL”/ Shihni 10 gjërat që si keni ditur për Kallashin (FOTO) – AlpeGossip
“NUK MË PËLQEN SEKSI ORAL”/ Shihni 10 gjërat që si keni ditur për Kallashin (FOTO)

“NUK MË PËLQEN SEKSI ORAL”/ Shihni 10 gjërat që si keni ditur për Kallashin (FOTO)

Herë pas here valltarja Donjeta Kosumi, të cilën e njohim gjerësisht me emrin e artit si Kallashi, vendos të zhduket nga jeta publike, por kur kthehet, përherë bën bujë. Para pak ditësh Kallashi është kthyer në atdhe, ku ka gjetur rastin të japë edhe një intervistë për “Prive”, duke sqaruar edhe arsyet e mungesës. Sipas saj ka munguar në skenë si shkak i kërcënimeve me jetë që kishte marrë.

Kallashi tha:

Arsyeja pse kam shkuar në Zvicër dhe u zhduka për një kohë ishte sepse isha e kërcënuar. Që kanë me më vra me mbyt dhe kanë me më lanë në birucë. Kam ndenjur goxha në Zvicër dhe tani jam kthyer në Kosovë. As nuk më ka mbytur kush e as nuk më kanë lënë në birucë por jam shumë mirë tani.”

Gjithashtu tregoi se nuk i pëlqen seksi oral, foli për ofertat e politikanëve dhe meshkujve të showbizit për një natë apo për lidhje, gjëra këto që nuk i kemi ditur për Kallashin.