A DO TA FALJE TRADHËTINË? Vipa-t e thonë troç përgjigjen dhe “ne u shokuam”: Nga Armina Mevlani tek…(FOTO) – AlpeGossip
A DO TA FALJE TRADHËTINË? Vipa-t e thonë troç përgjigjen dhe “ne u shokuam”: Nga Armina Mevlani tek…(FOTO)

A DO TA FALJE TRADHËTINË? Vipa-t e thonë troç përgjigjen dhe “ne u shokuam”: Nga Armina Mevlani tek…(FOTO)

Tema e tradhëtisë është bërë mëe shpesht në mediat rozë ku përtej dasmave madhështore patëm edhe lidhje të cilat përfunduan.Një pyteje që gjithmonë na bënë kurioz është nëse do e fallnin femrat e shoqbizit tradhëtinë e partnerit?

Pasi ne realizuam disa kërkime gjetëm edhe përgjigjen e disa personzheve më seksi të ekranit shqiptar dhe ja si iu përgjigjen pyetjes pikante.

Rozana Radi

Prej vitesh është pjesë e ekranit shqiptar e kami parë si aktore,këngëtare ndërkoh kohët e fundit i është përkushtuar moderimit dhe biznesit të saj. Jeta e saj private ka qenë gjithmonë e përfolur në mediat rozë por pas ndarjes nga këngëtari “Mc Kresha” ajo ka preferuar ta mbaj sa më private.

Trendi  fundit i “Instagramit” është edhe loja “pyetje dhe përgjigje” Ku një fans e ka pyetur nëse do ta falte tradhëtin.

“Nuk më ka ndodhur kurrë me sa jam në djeni.Por nuk do ta falja asnjëherë”: ishte përgjigje e Rozanës

Armina Mevlani

Armina dhe Shkëlzeni para 7 ditësh u fejuan në një ceremoni private.

Ndërkohë blogerja  është pyetur  nga fansat në instagram “nëse do ta falte tradhëtinë” .

Jo vetëm nëse pas asaj qëndron një arsye e fortë që mund të jetë edh ekrizë në çift që duhet rregulluar apo dhe faji im për diçka. Mendoj që tradhëtia që falet është ajo ku ka vend për reflektim se përse partneri e ka bërë” : ishte përgjigja e Arminës.

Zaimina Vasjari

Zaimina është prej shumë vitesh në një histori dashurie me partnerin e saj Klodin me të cilin ka edhe një vajzë 9 muajshe të quajtur Khloe.

Këngëtarja  ishtë e ftuara e kësaj të shtune në emisionin “Shiko kush Luan”. Moderatorja Luana Vjollca i bën një pyetje shumë pikante në lidhjen me tradhëtin.

“Çfarë do të ndodhte nëse larg qoftë do t’ju tradhëtonin partnerët” është pyetja të cilës Zaimina iu përgjigj menjëherë “Jo, nuk do ndahesha! Do ja falja

Anita Haradinaj

Anita Haradinaj e ftuar në emisionin “prive” i është bërë një pyetja: Si do veproje nëse do të tradhëtonin?

Përgjigja e Anitës ka qenë e menjëhershme “Nuk e di,nuk më ka ndodhur dhe se di si do të veproja“. Anita dhe Rmushi cilësohen si çifti për tu pasur zili pasi kanë një lidhje të gjatë dhe të fort dashurie

Ueda El Sayed

Ueda nuk do ta falte kurrë tradhëtin. Bukuroshja e ftuar në “top show” ka deklaruar se kjo ka qenë arsyeja që është ndarë nga bashkëshorti dhe ajo nuk mund ta fali dot.

/AlpeNews.al