PUTHJE DHE PËQAFIME/ Olta Gixhari kapet “mat” me këngëtarin spanjoll (FOTO) – AlpeGossip
PUTHJE DHE PËQAFIME/ Olta Gixhari kapet “mat” me këngëtarin spanjoll  (FOTO)

PUTHJE DHE PËQAFIME/ Olta Gixhari kapet “mat” me këngëtarin spanjoll (FOTO)

Prej disa ditësh aktorja shqiptare shumë e komentuar në media, Olta Gixhari ndodhet në Spanjë me pushime së bashku me partnerin e saj.

Mbrëmjen e djeshme Olta ndoqi edhe koncertin e këngëtarit të famshëm spanjoll Pedro Heredia Reyes. Aktorja ka postuar disa foto me Pedron dhe shkruan se e dashuron zërin e tij.

Në fotot e postuara Olta shfaqet me një fustan të kuq duke puthur e përqafuar këngëtarin të cilit duket se i ka lënë mbresa takimi me aktoren shqiptare.