Pasi “dogji rrjetin” me tangat e saj/ Klaudia Pepa bën lëvizjen e rradhës (FOTO) – AlpeGossip
Pasi “dogji rrjetin” me tangat e saj/ Klaudia Pepa bën lëvizjen e rradhës (FOTO)

Pasi “dogji rrjetin” me tangat e saj/ Klaudia Pepa bën lëvizjen e rradhës (FOTO)

Balerina Klaudia Pepa provokoi rrjetin me postimet e saj më të fundit.

Ajo kishte zgjedhur një body e cila nga pas kishte formën e tangave. Kaq mjaftoi që komentuesit të shpërthenin ndaj saj.

Pas zhurmës në rrjet ajo ka vendosur që foto e tjera të jenë më ‘normale’, me këtë veprim të balerinës janë qetësuar dhe fansat e saj.