I SULMUAN “INSTAGRAMIN”/ Feron e gjen “belaja”: Duan të më dëmtojnë (FOTO) – AlpeGossip
I SULMUAN “INSTAGRAMIN”/ Feron e gjen “belaja”: Duan të më dëmtojnë (FOTO)

I SULMUAN “INSTAGRAMIN”/ Feron e gjen “belaja”: Duan të më dëmtojnë (FOTO)

Fero është reperi në moshë të re i cili u përfol shumë për hitet e tij si dhe përleshjen fizike.

Mesa duket telashet nuk kanë të mbaruar për reperin pasi atij janë munduar ti sulmojnë instagramin.

Feros i kanë fshirë nga rrjeti social postimin që përmbante videoklipin e tij më të fundit.

Mesa duket këngëtari ka shumë njerëz që e kanë zili ose kënga e tij mund të ketë qenë e vjedhur…