‘Kryevepër e erotikës’: Çfarë po bën Aurela Hoxha në Spanjë? (FOTO) – AlpeGossip
‘Kryevepër e erotikës’: Çfarë po bën Aurela Hoxha në Spanjë? (FOTO)

‘Kryevepër e erotikës’: Çfarë po bën Aurela Hoxha në Spanjë? (FOTO)

Prej disa kohësh, modelja Aurela Hoxha ka braktisur Shqipërinë për t’u vendosur në Barcelonë të Spanjës, ku duket se po përgatit në projekt të rëndësishëm.

Por ndonëse nuk e ka thënë ende publikisht çfarë është projekti në fjalë, ajo nuk ka ngurruar të japë disa detaje të vogla.

Hoxha duket se është duke bashkëpunuar me studion e artit, modës dhe kinemasë “Belledejour”, që frymëzuar nga filmi i famshëm i vitit 1967 me të njëjtin titull, në përshkrimin e saj në faqen në Instagram shkruan: “Kryevepër e Erotikës”.

Krijimet e kësaj studioje duket se kanë në fokus erotikën dhe nisur nga ato pak pamje që Aurela ka publikuar nga xhirimet që po kryen me studion, modelen do ta shohim tashmë në rolin e aktores dhe tepër joshëse.