”Rraha dy femra!” Habit vajza e aktores shqiptare tregon si përfundoi në polici (FOTO) – AlpeGossip
”Rraha dy femra!” Habit vajza e aktores shqiptare tregon si përfundoi në polici (FOTO)

”Rraha dy femra!” Habit vajza e aktores shqiptare tregon si përfundoi në polici (FOTO)

Gjithmonë një uragan i vërtetë. Është përfolur për të çdo gjë skandalet apo projektet e fundit muzikore. Bëhet fjalë për Sara Kapon, të bijën e Ema Andreas. Ajo ishte e ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin ‘Why Not’ të Roza Latit bashkë me Renato Mekollin. Moderatorja pyeti të ftuarit nëse kishin përfunduar ndonjëherë ndonjëri prej tyre në polici dhe pse. Të dy nuk hezituan të përgjigjeshin.

“Po kam qenë. Rraha dy goca”, shprehet Sara pa komplekse sic di te jete vetëm ajo.