FLET PËR JETËN PRIVATE/ Buta e konfirmon: Po kam të dashur dhe jam shumë… (VIDEO) – AlpeGossip
FLET PËR JETËN PRIVATE/ Buta e konfirmon: Po kam të dashur dhe jam shumë… (VIDEO)

FLET PËR JETËN PRIVATE/ Buta e konfirmon: Po kam të dashur dhe jam shumë… (VIDEO)

Buta ishte mbrëmë i ftuar në emisionin NIN me AlaudinHamitin.

Reperi foli rreth albumit të ri Vjeshtë/Dimër 2018, për planet në të ardhmen mirëpo zbuloi pak edhe nga jeta e tij private.

Artisti konfirmoi që është i lidhur e prej  e gjashtë muajsh edhe pse emrin e të dashurës nuk e zbuloi aie tregoi se vajza në fjalë është nga qyteti i tij i  lindjes,Ferizaj.

Por, Buta tha edhe diçka tjetër rreth kësaj lidhje, se për çfarë bëhet fjalë, klikoni videon e mëposhtme.