I nxjerrin fotot e vjetra, Luana Vjollcës nuk do t’i pëlqejë aspak ky krahasim - AlpeGossip
I nxjerrin fotot e vjetra, Luana Vjollcës nuk do t’i pëlqejë aspak ky krahasim

I nxjerrin fotot e vjetra, Luana Vjollcës nuk do t’i pëlqejë aspak ky krahasim

Luana Vjollca është femra më e komentuar e showbizit për operacione plastike, edhe pse vetë ajo nuk i ka pranuar asnjëherë, duke shtuar se është plotësisht natyrale.

Por publiku e kujton mirë sesi dukej disa vite më parë moderatorja, duke qenë kështu të sigurt për ndërhyrjet e shumta që ka bërë, duke u transformuar në një femër superseksi.

Ndërkohë, edhe faqet e ndryshme në Instagram, së fundmi “Vipat e Bllokut”, i kanë publikuar disa here foto të viteve më parë, duke dëshmuar se ndryshimi në fytyrën dhe në trupin e saj është i dallueshëm lehtësisht.

Së fundmi ata kanë bërë krahasimin midis dy fotove të vitit të fundit, dhe dy të vitit 2011…