UPS! Njihuni me VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë zonën intime dhe lanë nam – AlpeGossip
UPS! Njihuni me VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë zonën intime dhe lanë nam

UPS! Njihuni me VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë zonën intime dhe lanë nam

Është normale që ndonjëherë të harrosh të depilohesh, por kur bën foto dhe e poston në rrjete sociale, atëherë ndodh belaja. Kjo u ka ndodhur shumë VIP-ave e fotot e tyre me qime kanë pushtuar rrjetin. “Xing.al” ju sjell fotot e tyre të cilat ato tashmë i kanë fshirë.

Linda Halimi mendoi se tek kjo foto të gjithë do fokusoheshin tek trupi i palestruar, por në të vërtet të gjithë vunë re qimet në zonën e sqetullave dhe në zonën e bikinit, kështu që foto më pas u fshi.

Ndonëse është foto profesionale, Linda Rei siç duket ka dashur vetë të tërheq paksa vëmendjen duke mos u depiluar në zonën intime pasi qimet duken qartazi.

Gjithashtu Alesia, një ndër më të ndjekurat në Instagram, këtë verë i ka çmendur të gjithë me fotot me bikini, por në një nga postimet, nuk është treguar e kujdesshme. Në një prej fotove shihet se ajo ka harruar të depilojë pjesën intime dhe qimet janë të dukshme.