“JO FEJESË POR MARTESË”/ Nëse të gjithë ju e dinit të fejuar, Rozana Radi ju tregon të vërtetën: Nuk … – AlpeGossip
“JO FEJESË POR MARTESË”/ Nëse të gjithë ju e dinit të fejuar, Rozana Radi ju tregon të vërtetën: Nuk …

“JO FEJESË POR MARTESË”/ Nëse të gjithë ju e dinit të fejuar, Rozana Radi ju tregon të vërtetën: Nuk …

Verën që sapo lamë pas, e pamë të mbushur me lajme për personazhe të njohur të showbizzit shqiptar.

Një nga personazhet e komentuar ishte edhe këngëtarja e aktorja e njohur, Rozana Radi.

Mjaft media të shkruara raportuan se Radi është fejuar dhe ka pranuar unazën e dhuruar nga partneri i saj. E gjitha kjo, sipas portaleve ndodhi gjatë pushimeve të saj në Kapri.

E pyetur në intervistën e saj të parë në “Pop Culture” nga Andi, Rozana ka mohuar kategorikisht këto lajme.

“Unë nuk jam e fejuar. Ja më shikoni gjë unazë? Unë bashkëjetoj prej 5 vitesh tashmë me dikë dhe nuk pres fejesë, por martesë”, – rrëfeu Rozi.

andi_rozi.jpg