Me pushime në Sahara: Deputetja socialiste mahnit me fotot nga shkretëtira (FOTO) – AlpeGossip
Me pushime në Sahara: Deputetja socialiste mahnit me fotot nga shkretëtira (FOTO)

Me pushime në Sahara: Deputetja socialiste mahnit me fotot nga shkretëtira (FOTO)

Njihet për elegancën dhe si një ndër deputetet më simpatike, por me fotot e fundit në “Instagram”, Esmeralda Shkjau i ka mahnitur të gjithë ndjekësit.

Deputetja socialiste ka nisur dje pushimet dhe ka postuar disa foto nga shkretëtira e Saharisë.

Një prej fotove ka tërhequr shumë vëmendjen për shkak se deputetja shfaqet me një motorr, e veshur komplet me të zeza, siç nuk jeni mësuar ta shihni.

Ndërsa në foto e tjera Esmeralda shihet me shami në kokë e në një tjetër duke bërë fotografi me një deve.