Dragos nuk kursehet me surpriza/ Angela Martini tregon unazën me diamant në instagram (FOTO) – AlpeGossip
Dragos nuk kursehet me surpriza/ Angela Martini tregon unazën me diamant në instagram (FOTO)

Dragos nuk kursehet me surpriza/ Angela Martini tregon unazën me diamant në instagram (FOTO)

Martesa e Angela Martinit me Dragos Savulescu është kurorëzuar nga luksi i skajshëm dhe shpesh çifti na ka treguar me postimet në Instagram, momentet e relaksit që kalojnë që me siguri adhurohen nga shumë prej jush.

Dragos si një mashkull kavalier nuk i ka kursyer edhe këtë herë surprizat për partneren e tij Angela dhe ka qenë pikërisht kjo e fundit që ka postuar një video në Instastory teksa shfaqet e shtrirë duke shijuar muzikë.

Detaji kryesor që të kap syri në dorën e Angelës është pikërisht një unazë e stërmadhe me gurë diamanti.

Çfarë luksi që po shijon Angela! Epo të kesh një partner miliarder si Dragos normalisht që e pamundura është një koncept që s’para përdoret