I GJETI MESAZHET/ Zbulohet kush është vajza super yll që bëri xheloze Arbenitën (FOTO) – AlpeGossip
I GJETI MESAZHET/ Zbulohet kush është vajza super yll që bëri xheloze Arbenitën  (FOTO)

I GJETI MESAZHET/ Zbulohet kush është vajza super yll që bëri xheloze Arbenitën (FOTO)

E dashura e Feros, Arbenita Ismajli ka qenë sot në qendër të vëmendjes pas disa postimeve ku tregonte se ka gjetur në mesazhet e Feros, një vajzë që i ka shkruar e madje i kishte publikuar foton.

“Lloji i vajzave që gjej në mesazhet e të dashurit tim”, shkruante Arbenita dhe në një postim tjetër ka publikuar një foto të vetes: “M

E dashura e Feros, Arbenita Ismajli ka qenë sot në qendër të vëmendjes pas disa postimeve ku tregonte se ka gjetur në mesazhet e Feros, një vajzë që i ka shkruar e madje i kishte publikuar foton.

“Lloji i vajzave që gjej në mesazhet e të dashurit tim”, shkruante Arbenita dhe në një postim tjetër ka publikuar një foto të vetes: “Mos u ngatërro me një të dashur të çmendur”.

Vajza në fjalë quhet Serena Sula dhe vitin e kaluar ishte konkurrente në “Miss Albania 2018”.

Ajo ka reaguar për herë të parë pas postimeve të Arbenitës duke dërguar në “iconstyle.al” një foto të sajën dhe duke u shprehur se në fakt është më e mirë sesa në foton që Arbenita kishte zgjedhur për t’i publikuar.

os u ngatërro me një të dashur të çmendur”.

Vajza në fjalë quhet Serena Sula dhe vitin e kaluar ishte konkurrente në “Miss Albania 2018”.

Ajo ka reaguar për herë të parë pas postimeve të Arbenitës duke dërguar në “iconstyle.al” një foto të sajën dhe duke u shprehur se në fakt është më e mirë sesa në foton që Arbenita kishte zgjedhur për t’i publikuar.