“DY DASHURI”/ Jona e Big Brother publikon FOTON e të bijave që do t’ua ëmbëlsojnë ditën – AlpeGossip
“DY DASHURI”/ Jona e Big Brother publikon FOTON e të bijave që do t’ua ëmbëlsojnë ditën

“DY DASHURI”/ Jona e Big Brother publikon FOTON e të bijave që do t’ua ëmbëlsojnë ditën

 

Jona Kalemaj isshte njëra nga finalistet e “Big Brother Albania 7” e cila nuk ia doli të merrte çmimin e madh.
Pavarësisht kësaj ajo rrëmbeu zemrat e gjithë publikut dhe pas daljes nga shtëpia numri i fansave vazhdoi të rritej.
Edhe pas shumë kohësh Jona vazhdon të jetë e preferuar nga publiku dhe në Instagram gëzon një numër të madh fansash.
Ajo është nëna e dy vajzave foton e të cilave e ka publikuar në Instagram dhe falenderon zotin.Menjëherë reagimet e fansave kanë qenë të shumta ku e komplimentojnë për vajzat.

“Uuu sa e pasur jam. #thankyougod shpirti plot dhe zemra plot”, shkruan ajo krahas fotos.

View this post on Instagram

Uuu sa e pasur jam. #thankyougod shpirti plot dhe zemra plot

A post shared by JK (@jonakalemajj) on