JURISTJA QË…/ Gjoksi bombastik i bukuroshes shqiptare “tërbon” Xhamajkën – AlpeGossip
JURISTJA QË…/ Gjoksi bombastik i bukuroshes shqiptare “tërbon” Xhamajkën

JURISTJA QË…/ Gjoksi bombastik i bukuroshes shqiptare “tërbon” Xhamajkën

Jehona Dreshaj, motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, ka treguar gjoksin e saj bombastik, asetin e saj falë të cilit është bërë edhe më njohur.

Jehona hyri në skenën shqiptare më shumë si motra e Afërditës, por falë format të saj të kolme tani ajo ka statusin e njërës prej vajzave më seksi tek shqiptaret.

Në bazë të videove që ka postuar në rrjetet sociale, Jehona shihet se është duke i kaluar mirë pushimet në Xhamajka, ndërsa është bashkë me shoqërinë e saj.

Ju kujtojmë Jehona thotë se është juriste me profesion.

Image