“SHIKO KUSH LUAN”/ Ja cilat ishin disa nga sfidat për të ftuarit (VIDEO) – AlpeGossip
“SHIKO KUSH LUAN”/ Ja cilat ishin disa nga sfidat për të ftuarit (VIDEO)

“SHIKO KUSH LUAN”/ Ja cilat ishin disa nga sfidat për të ftuarit (VIDEO)

Sfida e radhës në “Shiko kush Luan” ishte sfida e ajo e Ping Pongut. Epo nuk ishte aq e lehtë për Adin të shënonte në gotë dhe dënimi i tij erdhi rishtaz duke bërë 10 pompa në studion e “Shiko Kush Luan” e pjesë e dënimit të tij për të mos e lënë vetëm u bashkua dhe Luana.

Gena dukej i sigurtë në bateri duke krijuar një moment të këndshëm për veten dhe të gjithë ata që ndoshta nuk e dinin se mund t’i binte baterisë.

E ndërsa Florjan Binaj vendosi të vizatonte Luana Vjollcën gjatë dënimit të tij, Vjollca Haxhiu kërcen e përgjigjet se mashkulli më seksi në Kosovë është Sinan Vllasalliu.