Rasheli vetëm 17 vjeç dhe po çmend instagramin me foto HOT, mendoni të rritet dhe pak çfarë bën… – AlpeGossip
Rasheli vetëm 17 vjeç dhe po çmend instagramin me foto HOT, mendoni të rritet dhe pak çfarë bën…

Rasheli vetëm 17 vjeç dhe po çmend instagramin me foto HOT, mendoni të rritet dhe pak çfarë bën…

Është një nga femrat më seksi dhe më të komentuara në rrejtet sociale.

Fjala është për ish asistenten e Ermal Mamaqit, Rashel Kolaneci.

Rasheli e cila ishte deri vonë pjesë e emisonit “Xing me Ermalin” është nga ato vajza e cila ka një trup super të tonifikuar dhe fotot e saj marrin mijëra pëlqime dhe shumë komente në rrejtet sociale e në veçanti në Instagram

Kujtojmë që Rasheli është vetëm 17 vjeçare.