"1 GUR, DY PLLUMA"/ Samiri fyen publikisht shqipet e Londrës dhe Feron (VIDEO) - AlpeGossip
“1 GUR, DY PLLUMA”/ Samiri fyen publikisht shqipet e Londrës dhe Feron (VIDEO)

“1 GUR, DY PLLUMA”/ Samiri fyen publikisht shqipet e Londrës dhe Feron (VIDEO)

Reperi Samir, i njohur si S4MM ka sjellë projektin e ri muzikor “1 gur, 2 plluma” që është diss publik për artistët e tjerë të estradës.

Pjesa e parë është për shqipet e Londrës, të njohur si Hellalbaniaz. Këta i bënë diss me projektin e tyre të fundit duke i thënë: ” f**k that b***h nga Tetova”.

Pjesën e dytë të këngës, Samiri ia dedikon Feros, për të cilin thotë se ia ka shkatërruar karrierën Burim Ademi. Ky i fundit është një djalë që bën video komike dhe i publikon në llogarinë e tij në Instagram. Projekti muzikor ka edhe fyerje të rënda.

Menjëherë pasi solli në treg këngën, Samiri bëri një postim për të treguar se ky është diss-i i fundit.

“Ja dhurata jeme, edhe pse skom desht mu mar me ksi sene,po vetem pse mkeni shajt për asnji arsye mu personalisht. dmth e kom pas domosdoshme për me jau kthy.

PS / Ju tjeret mos pritni Najsen se sndodh.

FUNDI I KSAJ TEME”, shkruajti S4MM.