NGA GUCCI TEK CHANEL/ Vip-et tregojnë 10 atletet “must have” të pranverës – AlpeGossip
NGA GUCCI TEK CHANEL/ Vip-et tregojnë 10 atletet “must have” të pranverës

NGA GUCCI TEK CHANEL/ Vip-et tregojnë 10 atletet “must have” të pranverës

Atletet janë trendi të cilat mund të  kombinohen nga veshjet klasike tek ato sportivet. Së fundmi ato i shohim prezent  kudo, në festa por edhe në ekran.

Por cilat janë modelet më “cool” dhe “trend” për pranverë- verë 2019?

Java e modës pasi na riktheu në trendet e viteve 90 na zbuloi gjithashtu dhe cilat atletet  duhen të preferojm për 2019. Ndër markat më të njohuar që bën namin ishin: Versace, Gucci, Channel dhe Balencianga.

Sigurisht dhe vipe-t tona janë gjithmonë një hap me modën dhe nuk mund të rrinin pa “përqafuar” trendin e  fundit të ateleteve.

Për të pasur ide më të qarta mund të inspiroheni nga 10 modelet e atleteve që zgjodhën edhe vajzat e  ekranit.

Alketa Vejsiu

Jonida Maliqi

Dojna Mema

Lori Hoxha

Luana Vjollca

Arbana Osmani

Armina Mevlani

Kida

Era Istrefi

Françeska Jaçe

AlpeNews.al