"NUK E KONSIDEROJ KËNGËTAR"/ Olti Curri thumbon publikisht reperin shqiptar (VIDEO) - AlpeGossip
“NUK E KONSIDEROJ KËNGËTAR”/ Olti Curri thumbon publikisht reperin shqiptar (VIDEO)

“NUK E KONSIDEROJ KËNGËTAR”/ Olti Curri thumbon publikisht reperin shqiptar (VIDEO)

I ftuar së fundmi në emisionin “Mirage” ishte gazetari i njohur Olti Curri, i cili gjatë intervistës duhet të jepte vlerësimin e tij për këngëtarët shqiptarë.

I pyetur se çfarë note i jep reperit Fero, Olti ka deklaruar se në fakt nuk e konsideronte atë si këngëtar. Megjithatë, Fero i duket Oltit i lezetshëm në atë që bën.

“Fero është interesant për t’a ngacmuar ne blogerat. Unë si këngëtar nuk e konsideroj Feron. E kam dëgjuar dhe të këndojë, po është shumë i lezetshëm në atë që bën. Megjithatë ne po votojmë për këngët, kështu që Fero merr një 6.”- është shprehur Olti.